Jste zde

Domů » Léto

Výlety

Poznejte oblast Zillertalu a okolí

Prázdniny v Zillertalu

Pohled na Zillertal v létě
Autor: Vendin

Rekreační oblast Zillertal se nachází v samém srdci rakouského Tyrolska.

Mezi nejvýznamnější střediska regionu patří Fügen, Mayrhofen, Zell am Ziller anebo Hippach.

Tato oblast nenechá klidným snad žádného milovníka hor a přírody. Je zde nádherně čistý vzduch, křišťálově čisté prameny, horské louky a dech beroucí pohled na několik třítisícovek.

Stummerberg, 2. část

Vodním svět Badewelt - Stumm

V oblasti kolem Stummerbergu je myšleno i na vyznavače cyklistiky, a to obzvláště horských kol. Je zde připraveno víc jak 800 km cyklistických tratí, abyste je všechny poznali, potřebovali byste více než jen jednu dovolenou. Trasy vedou překrásnou krajinou a dostanou vás až do nadmořské výšky 2400 metrů, odtud pak budete mít celé údolí Zillertal a Zillertalské Alpy jako na dlani.

Hainzenberg, 2. část

Vodní říše "Wasser Wunder Welt"

Existuje mnoho dalších příležitostí k zábavě v oblasti Hainzenberg. Pokud cestujete s dětmi, určitě byste měli navštívit volnočasový park "Freitzeitpark Zell". Na celkové ploše 45 000 m2 si můžete vybrat z velkého množství her a sportů. Je zde bazén, obří skluzavka, minigolf, fun-court, tenisový kurt, hřiště pro fotbal a volejbal, restaurace, a ještě mnohem více.

Letní dovolená v Gerlosbergu

Rakouská obec Gerlosberg

V Gerlosbergu a v jeho okolí je pro vás přichystána bohatá letní nabídka. Tady se pro návštěvníky pokusili vytvořit pestrý program s heslem "Aktivní hory". Nabízí krátké procházky i rozsáhlý vysokohorský program, lanové centrum, túry na horských kolech, canyoning, rafting a tématickou pěší turistiku. To vše můžete zažít při vaší letní dovolené v Tyrolsku.

Dovolená ve Fügenu

Dovolená ve Fügenu

Fügen je největší město v přední části údolí Zillertal a má návštěvníkům opravdu co nabídnout. V létě zde můžete strávit aktivní dovolenou a poznat tak údolí v celé své kráse. V zimě zase Zillertal přitahuje hosty díky své obrovské lyžařské oblasti. Středisko nabízí také široký výběr ubytování různých kategorií, hotely, apartmány a horské chaty nabízejí luxusní vybavení.

Letní dovolená v Ginzlingu

Letní dovolená v Ginzlingu

Idylická vesnice Ginzling leží v nadmořské výšce 999 metrů v Zemmgrundu, v jednom z mnoha malých postranních údolí Zillertalu. S horskými kulisami přírodního parku Zillertalské Alpy v pozadí můžete strávit v každé roční době nádhernou dovolenou v blízkosti nádherné přírody. Ať už si chcete v klidu odpočinout a o samotě především relaxovat anebo být sportovně aktivní, v Ginzlingu je možné všechno. Samotná obec má jedinečné kouzlo a místní hotely, apartmány a horské chaty jsou útulně zařízené.

Stránky

Zillertal na Facebooku

Finkenberg

21.06.2018 - 00:00

Partly cloudyWest-southwest, Calm, 0.1 m/s13°C

0 mm srážek

Tlak: 1024.8 hPa

Gerlos

20.06.2018 - 23:00

Clear skySouth-southeast, Light air, 0.8 m/s14°C

0 mm srážek

Tlak: 1022.5 hPa

Zell am Ziller

20.06.2018 - 23:00

FairSouth, Light air, 0.6 m/s20°C

0 mm srážek

Tlak: 1022.1 hPa

Předpověď počasí na yr.no.