Jste zde

Domů » Léto

Zábava, akce

Ani v létě se v Zillertalu nudit nebudete

Dovolená v Zell am Ziller

Železniční stanice v Zell am Ziller, Rakousko
Autor: Golf Bravo

Obec Zell am Ziller se rozkládá v malebném údolí Zillertal v Tyrolsku v nadmořské výšce 575 m.

V sousedství Zellu najdete mimo jiné další zajímavá místa jako je Hippach nebo Ramsau im Zillertal.

Již v 8. století sem mniši z Gerloského průsmyku začali přivádět budoucí obyvatele údolí a v Zellu byla postavena mnišská cela, na níž dává vzpomenout mnich vyobrazený na městském znaku.

Léto 2013 v Zillertal Areně, 1. část

Zell am Ziller s letní krajinou
Autor: bookhouse boy

Vylézt do vzdušných výšek, pohodlně se projíždět na kole úchvatnými horami nebo v sobě objevit netušený talent v jódlování. Ponořte se i vy do horského léta v rakouské oblasti Zillertal Arena a zažijte relaxační, akční nebo jen jednoduše příjemnou dovolenou s vaší rodinou.

Movelo E-Bikes

Arena Skyliner a Bagjump

Atrakce Bagjump

Arena Skyliner není nic pro slabé povahy. "Létací zařízení" v oblasti Zillertal Arena nabízí návštěvníkům hodně zábavy, adrenalinu a zároveň unikátní ptačí perspektivu. Nabízí celkem čtyři trasy o délce až 738 m (převýšení 99 metrů) s maximální rychlostí 50 km/hod. nad oblastí Gerlosstein. Poletíte vzduchem ve výšce až 64 metrů nad zemí jako pták!

Letní provozní doba je do 7. října 2012 (je možné omezení v závislosti na počasí) denně, v časech 9:15, 10:45 a 13:15 hod. (v jinou dobu je nutná rezervace předem po předchozí domluvě, min. 5 osob).

Arena Coaster a Skyliner

Vrcholky Zillertalských hor

Hned vedle dolní stanice lanové dráhy Zillertal Arena, ve středisku Zell am Ziller, byla vybudována nová zillertalská bobová dráha Arena Coaster.

Nová zábava v údolí Zillertalu nadchne nejen děti: Legrace, akce a rychlost čekají na malé i velké návštěvníky. 1450 metrů dlouhá dráha začíná přímo u stanice lanovky a s mnoha vlnami, klopenými zatáčkami a skoky slibuje spoustu adrenalinu. Tato letní i zimní atrakce má dokonce 360° a 540° smyčky.

Děti od 4 let mohou jezdit na bobu pouze v doprovodu dospělé osoby (nad 16 let), děti od 10 let již mohou jezdit sami.

Stummerberg, 2. část

Vodním svět Badewelt - Stumm

V oblasti kolem Stummerbergu je myšleno i na vyznavače cyklistiky, a to obzvláště horských kol. Je zde připraveno víc jak 800 km cyklistických tratí, abyste je všechny poznali, potřebovali byste více než jen jednu dovolenou. Trasy vedou překrásnou krajinou a dostanou vás až do nadmořské výšky 2400 metrů, odtud pak budete mít celé údolí Zillertal a Zillertalské Alpy jako na dlani.

Hainzenberg, 2. část

Vodní říše "Wasser Wunder Welt"

Existuje mnoho dalších příležitostí k zábavě v oblasti Hainzenberg. Pokud cestujete s dětmi, určitě byste měli navštívit volnočasový park "Freitzeitpark Zell". Na celkové ploše 45 000 m2 si můžete vybrat z velkého množství her a sportů. Je zde bazén, obří skluzavka, minigolf, fun-court, tenisový kurt, hřiště pro fotbal a volejbal, restaurace, a ještě mnohem více.

Stránky

Zillertal na Facebooku

Finkenberg

21.06.2018 - 00:00

Partly cloudyWest-southwest, Calm, 0.1 m/s13°C

0 mm srážek

Tlak: 1024.8 hPa

Gerlos

20.06.2018 - 23:00

Clear skySouth-southeast, Light air, 0.8 m/s14°C

0 mm srážek

Tlak: 1022.5 hPa

Zell am Ziller

20.06.2018 - 23:00

FairSouth, Light air, 0.6 m/s20°C

0 mm srážek

Tlak: 1022.1 hPa

Předpověď počasí na yr.no.