Jste zde

Domů » Zillertal - Hochfügen

Stumm

Vydejte se do Stummu

Zimní dovolená ve Stummu

Zámek Stumm v zimě

Prázdninová destinace Stumm v údolí Zillertal má malebnou polohu a nabízí opravdový odpočinek. Mnoho aktivit, čistý horský vzduch a pohostinnost – tím vším se region vyznačuje. Každoročně sem přijíždí velké množství návštěvníků, tomu odpovídá i bohatá nabídka ubytování. Hodně hostů dává přednost ubytování v hotelu, někteří si raději vychutnají pobyt v apartmánu nebo v horské chalupě.

Dovolená ve Stummu

Vesnička Stumm

Městečko Stumm leží uprostřed krásného údolí Zillertal a patří k rakouskému okresu Schwaz in Tirol. Žijí zde asi 2 tisíce obyvatel. Obec najdete na pravém břehu řeky Ziller, naproti dalšímu městečku Kaltenbach. K městečku patří ještě místní části Acham, Ahrnbach a März. Stumm je malebná obec s historickým jádrem, navštívit můžete místní zámek a procházet se krásnými uličkami.

Stumm

Rakousko, Tyrolsko

Stumm je místo, kde si skutečně odpočinete a kde na vás čekají ty pravé zimní radovánky. Rekreační středisko se nachází v nadmořské výšce 556 m, ve střední části údolí Zillertal, naproti obci Kaltenbach.

Místní znalci tvrdí, že Stumm má nejkrásnější náměstí v Tyrolsku a něco pravdy na tom bude. Na slunné straně se k sobě "tulí" útulné venkovské hospůdky, pak je zde také kostel, zámek a kašna, kde se často v létě konají různá divadelní představení. Žádný div, že jsou tyto podmínky ideální pro strávení dovolené bez starostí.

Zillertal na Facebooku