Jste zde

Domů » Zillertal - Hochfügen

Schlitters

Vydejte se do zillertalského střediska Schlitters

Schlitters v létě

Zillertal - Schlitters

Schlitters, bývalé hornické městečko, je dnes oblíbeným turistickým cílem v horní části rakouského údolí Zillertal. S přibližně 1400 obyvateli ho najdete v rakouském okrese Schwaz v Tyrolsku. K obci patří ještě místní část Schlitterberg, přístupná pouze přes obec Rotholz.

Historie

Zimní dovolená ve Schlitters

Schlitters - Zillertal

Schlitters, idylické místo v Tyrolsku, je známé pro svojí ideální polohu u vstupu do údolí Zillertal. Nabízí krásnou okolní krajinu a zcela klidné prostředí. Návštěvníci zde s klidem mohou zapomenout na hektiku a ruch všedních dní. Perfektně si tu odpočinete a domů se vrátíte jako zcela "noví" lidé. Ubytování je možné jak v pěkném hotelu nebo apartmánu, tak i v některém z penzionů.

Výlety ze Schlitters

Fügenské Vlastivědné muzeum

Místa a výletní cíle, které stojí za vidění v okolí městečka Schlitters:
Krásným výletním cílem pro celé rodiny jsou termální lázně v obci Fügen. Své si zde najdou návštěvníci prahnoucí po dobrodružství, ale i hosté, kteří vyhledávají standardní lázeňské služby. Děti zde najdou brouzdaliště, klouzačky a 134 metrů dlouhý tobogán. V prostorách lázní se nacházejí krásné odpočinkové místnosti, ze kterých se nabízí nádherný pohled na okolní horský svět údolí Zillertal.

Letní dovolená ve Schlitters

Rakouská obec Schlitters

Schlitters je turistická destinace v přední části údolí Zillertal, která je oblíbená nejen mezi milovníky hor a sportovci, ale také u rodin s dětmi. Je zde klidné prostředí, vyvážené klima s mnoha slunečnými dny a překrásná okolní krajina. V místě je bohatá nabídka ubytovacích zařízení – hotely, apartmány nebo celé horské chaty. Je to ideální místo pro strávení odpočinkové dovolené.

Schlitters

Rakousko a Zillertal

Prázdninová romantická vesnička Schlitters v přední části údolí Zillertal je vhodná pro rodinnou dovolenou. V obci, která patří k okresu Schwaz v Tyrolsku, žije asi 1 400 obyvatel. Patří k ní také místní část Schlitterberg.

Poklidné místo, kde vám bude poskytnuto ubytování především v privátních pokojích, penzionech a ubytování rodinného typu pro jakýkoliv rozpočet. Služby jsou zde na výborné úrovni.

Zillertal na Facebooku