Jste zde

Domů » Zillertal 3000 - Tux

Hippach

Vydejte se do zillertalského střediska Hippach

Akce v prosinci 2012

Hochzillertal - horská chata Wedelhütte

Adventní svátky

V regionu Mayrhofen - Hippach čeká na návštěvníky o adventních týdnech zajímavý program. Udělejte si čas, zajeďte se sem také podívat a strávit tu poklidný čas před Vánocemi. Je to přímo ideální čas k objevování tradičního Zillertalu.

S prvním sněhem se Mayrhofen mění na zimní pohádku. V předvánočních týdnech se tu pořád udržují místní staré zvyky, ulice voní čerstvým pečivem a vánočním punčem. Můžete tu zaslechnout i místní zpěváky, tzv. Klöpflsinger nebo spatřit průvody divokých čertů.

Akce v únoru 2012

Freeride World Tour

Po úspěšné premiéře akce Big Mountain Hochfügen se bude konat i její další ročník v termínu 4. - 9. února 2012. Kvalifikace světového závodu Freeride World Tour se tak opět zapíše do kalendáře Hochfügenu. Tato 4-hvězdičková akce patří k nejvyšší v kategorii kvalifikace mužů a žen. Slibuje velmi kvalitní startovní pole z absolutní světové špičky stejně jako závodníky z 30 nejlepších světových freeriderů.

13. února 2012 se můžete stát diváky skvělé freestylové podívané

Dovolená v Hippachu

Zillertalská vesnička Hippach

Prázdninová vesnička Hippach se nachází v zadní části údolí Zillertal a nabízí ty nejlepší podmínky pro zajímavou dovolenou. Obec i její přilehlé okolí nabízí ubytování v hotelech, penzionech, horských chatách i apartmánech. Ubytování lze najít v každé cenové kategorii.

Celý region nabízí velké možnosti letních aktivit, jako např. pěší turistiku, horolezectví, plavbu po divoké vodě, jízdu na horských kolech, ve vzduchu si můžete vychutnat paragliding nebo závěsné létání.

Mayrhofen – Hippach

Rakouský skiareál v Mayrhofenu
Autor: MattSeppings

Mayrhofen a Hippach nabízí krásnou zimní krajinu, čistý vzduch a nespočet možností pro strávení vaší zimní dovolené.
Koupí skipasu v Mayrhofenu získáte možnost pohybovat se po 159 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti, využít 51 moderních vleků a lanovek a hlavně 100% jistotu, že zde v zimním období vždy najdete sníh i za pomoci umělého zasněžování.

Zillertal na Facebooku